SPREAD Oranlarımız

Size en iyi piyasa ve işlem koşullarını sunmayı hedefliyoruz. Klas FX, yatırımcılara sunduğu işlem koşullarıyla sektörün en iyi aracı kurumları arasında yer almaktadır. Yatırım araçlarının işlem saatlerine, spread ve diğer tüm işlem koşullarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


1- Enstrümanların işlem açılış / kapanış zamanlarının birkaç dakika farklılık gösterebileceğini lütfen unutmayınız. 

2- Gerekli Teminat (Marjin) oranı pozisyon büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. 

3- Tüm ürünlerde spreadler piyasa ve likidite koşullarına göre değişiklik gösterebilir. Klas FX spreadlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

4- Normal piyasa koşulları altında, aşağıda belirtilen tüm enstrümanlarda değişken spread uygulanmaktadır. 

5- Bununla birlikte veri açıklamalarının yapıldığı, olağandışı piyasa hareketlerinin görüldüğü, likiditenin daraldığı durumlarda tüm ürünlerde aşağıda belirtilenlerin dışında spread artışları görülebilir. Klas FX spreadlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

6- Kaldıraç yaklaşık olarak verilmiştir ve varlığın gerçek zamanlı değerine göre değişiklik gösterebilir. 

7- Klas FX kaldıraç oranını değiştirme hakkını saklı tutar. 
 

Önemli Bilgilendirme!
Stop emirler ve limit emirler kural olarak piyasa fiyatından gerçekleşir. Piyasa şartları gereği bekleyen emirleriniz belirlenen fiyatın altında veya üstünde bir seviyede aktif hale gelebilir. Fiyat kayması sizin lehinize olabileceği gibi aleyhinize de sonuçlanabilmektedir. Maksimum spread oranları normal piyasa koşullarında geçerlidir.

X

- Klas FX, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, telefon, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

- Klas FX sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında; sadece Klas FX bünyesinde kullanılmaktadır.

- Klas FX, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

- Klas FX, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

- Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Klas FX müşterilerine daha özel ve etkin bir yatırımcı deneyimi yaşatmak amacıyla Klas FX’in iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

- Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri onayı ile değiştirebilmektedir.Yetkililer dışında başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

- Herhangi bir zamanda email gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz emaillerin alt kısmında bulunan “E-bülten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinden tek tıkla , kolayca çıkabilirsiniz.

- Klas FX güvenli müşteri alanında ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. 1024 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

X

PANEL GİRİŞ

X

PANEL GİRİŞ